123 Ratsamaneežid - Protan Elmark
Võtke meiega ühendust
Kirjutage meile
Koosta hall
Vali keel
MENU
vaata sisse

Ratsamaneežid

vaata väljast

Ratsamaneežid

Et rahuldada üha nõudlikumaid kliente, kes otsivad siseratsakooli, on firma Protan Elmark oma pakkumises lisanud uut tüüpi hobusekasvatajatele mõeldud halli - ratsahallid.

Meie pakkumine sisaldab halli, mille külgseinad on kaetud PVC või trapetsikujulise lehtmetalliga. Nõudlikumate klientide jaoks soovitame kasutada sandwich-paneeli - see lahendus tagab talvel rohkem isolatsiooni ja väiksemat soojakadu.

Lisaks tagavad sellist tüüpi konstruktsioonis kasutusele võetud uuenduslik kõrgendatud lumejoonte süsteem ja võimalus teha puusakatus, nii inimeste kui ka loomade ohutuse, samuti mitme meetri kasutuskõrguse.


Ratsamaneežid

Ratsutuskeskuste hallid on kaasaegsed alternatiivid püsivatele rajatistele, mis toimivad professionaalsete tallide või ratsutuskoolidena.

Tänu paljude aastate kogemustele saame pakkuda laiahaardelisi ratsutamisruume koos valgustus-, vundamendi- ja niisutussüsteemiga ning kaitsepiiretega.

 Ratsamaneežid

360 ° VAADE

Virtuaaltuur

Valige virtuaaltuur ühes meie hallis. Tutvuge halli välimuse ja sisemise interjööriga. Meie näidishalli sisenedes saate aru, miks sellised konstruktsioonid on väga populaarsed.

Olemasolevad
katte tüübid
PVC

Kerge ja vastupidav materjal mis pakub efektiivset kaitset vihma ja tuule eest. Materjali eriline struktuur laseb päevavalguse halli.

Olemasolevad
katte tüübid
Profiilplekk

Profiilplekk on paindumatu ja kõva. Tugeva paksusega leht tagab piisava kaitse erinevate ilmastikutingimuste eest.

Olemasolevad
katte tüübid
Sandwich paneel

Sandwichpaneelid tagavad suurepärase soojusisolatsiooni. Paneeli kate vastab kõigile tuleohutusnõuetele, seega kasutatakse seda rohkem tööstuslike hallide ehitamisel.

Olemasolevad
struktuuri tüüp
Alumiinium-hallid ratsutamiseks

Meie alumiiniumprofiili kergekaaluline struktuur hõlbustab projektide kiiremat valmimist nii tootmise kui ka montaaži osas. Multifunktsionaalne – individuaalne disain kohandatud kasutamiseks. Ideaalne ürituste, kaubanduse, ladustamise, sportlike ja isegi tööstuslike tegevuste jaoks.

Olemasolevad
struktuuri tüüp
Hallid ratsutamiseks-terasest raamid

Tugev lahendus, mis põhineb terasprofiilidest valmistatud karkassi raamidel. Tagab suurema vastupidavuse lumekoormustele.

Olemasolevad
struktuuri tüüp
Hallid ratsutamiseks - terasest konstruktsioon, mis talub kuni 160 kg lund / m2

Ideaalne lahendus raskete lumekoormusega aladele. Need struktuurid koosnevad suletud võredega terasprofiilist valmistatud raamidest.

Kõrge kvaliteet

Tähelepanu detailidele

Need kliendid usaldavad meid

Kliendid

Saada päring

Teie andmete administraator on PROTAN ELMARK
klõpsake oma andmete kaitse kohta lisateabe saamiseks.
Nõusolek isikuandmete töötlemiseks
Nõusolek ühenduse võtmiseks elektrooniliselt (e-postiga)

Helistage meile

+48 61 813 45 23

Või võtke ühendust meie müügiosakonnaga